راهنمای خرید لوازم یدکی اصلی

 

 

تمامی محصولاتی که در لوازم یدکی آذرفرش به ثبت رسیده اند مستقیم و بدون واسطه تولید یا وارد شده اند. از مهمترین مواردی که همیشه دغدغه کارشناسان ماست، تامین محصول اصل مخصوصا در صنعت خودرو ست.

احساس امنیت و اطمینان خاطر مخصوصا برای فروشگاه های اینترنتی حرف اول را می زند. هرچقدر قیمت کالا خوب باشد و یا خدمات ارائه شده توسط آن برند باکیفیت باشد ولی اعتمادی در خرید وجود نداشته باشد در واقع می توانیم بگوییم آن خرید، خریدی ناقص است. همواره این اطمینان خاطر را به مشتریان خود می دهیم که توضیحات ازائه شده در صفحات محصولات ما با محصولی که به دست شما می رسد یکسان و برابر است.

شفافیت در خرید لوازم یدکی:

از جمله اهداف لوازم یدکی ما پوشش تمامی اقشار جامعه است. به گونه ای که هر شخصی با هر گونه نیازی بتواند خرید کند. به همین منظور اولویت فروشگاه ما اصالت محصول به همراه تنوع است. اگر کالایی در لوازم یدکی آذرفرش غیر اصل باشد همکاران ما موظف هستند این موضوع را با نشان غیراصل در صفحه محصول نمایش دهند. پس با دانستن این موضوع خیال مشتریان از بابت خرید لوازم یدکی آسوده خواهد بود. پس تاکید می کنیم تمامی کالاهایی که این نشان را ندارند اصالت آن ها توسط تیم ما به ثبت رسیده است.

نکته: به هیچ عنوان هیچکدام از کالاهایی که در این فروشگاه به فروش می رسد کالای دست دوم یا استوک نیستند. ضمنا این اجناس توسط نمایندگان معتبر این برند ها تهیه شده است.

نکته: هر کالایی که تولید ایران نباشد می بایست مجوز های لازم را از مبادی قانونی کشور مثل سازمان گمرک و وازرت صنعت، معدن وتجارت کشور اخذ نماید.