بوگاتی ۲۰۲۰
ابر اتومبیل های بوگاتی ۲۰۲۰

۱) ابرخودروی بوگاتی ۲۰۲۰ با نام بوگاتی دیوو

دیوو بوگاتی ۲۰۲۰ با قیمت حدود ۸ میلیون دلار، اتومبیلی منحصر به فرد است. این بوگاتی بر اساس مدل بوگاتی شیرون ساخته شده است.

بوگاتی دیوو

طراحی و ظاهر بی نظیر و خاص آن، در کنار ویژگی های فنی ممتاز آن مانند ۱۶ سیلندر با توان ۱۵۰۰ اسب بخار، قطعات بیشتر اما وزنی کمتر نسبت به بوگاتی شیرون، با حداکثر سرعت ۳۸۰ کیلومتر بر ساعت، یک ماشین پیشرو در پیست های اتومبیل رانی است که فرصت تجربه سوار بر اسب باد بودن را در جاده ها، فراهم می آورد. بوگاتی دیوو با تعداد محدود ( ۴۰ عدد) تولید شده است.

لوگو بوگاتی دیو

برخلاف بوگاتی شیرون که بیشتر یک خودروی لوکس حساب می شود، بوگاتی دیو با وزن کمتر و نیروی رو به پایین بیشتر برای مسابقات و کنترل عالی در پیچ ها طراحی شده است. بوگاتی دیو حدود ۳۵ کیلوگرم از بوگاتی شیرون سبک تر است.

موتور بوگاتی دیو همان موتور ۱۶ سیلندر خورجینی بوگاتی شیرون است، اما به دلیل نیروی رو پایین بیشتر حداکثر سرعت آن ۳۸۰ کیلومتر بر ساعت است که با ۴۲۰ کیلومتر بر ساعت بوگاتی شیرون اختلاف زیادی دارد.

در طراحی داخلی بوگاتی دیو تم طراحی بوگاتی شیرون حفظ شده است اما استفاده از چرم آلکانتارا و فیبر کربن کمک زیادی به کاهش وزن دیو در مقابل شیرون نموده است.

بوگاتی شیرون پور اسپرت

۲) بوگاتی شیرون پور اسپرت، رکورد دار سرعت در لیست بوگاتی ۲۰۲۰

شیرون پور اسپرت حداکثر سرعت ۴۸۰ کیلومتر بر ساعت، مانند یک چیتا، سریع و بی رقیب است. محصول بوگاتی و یک اتومبیل اسپرت و جذاب، با نیروی ۱۵۰۰ اسب بخار و دور موتور ۶۹۰۰ دور بر دقیقه؛ شیرون پور اسپرت، مدلی سریع تر با ظاهری شیک اما اندکی حجیم تر نسبت به بوگاتی شیرون معمولی است. قیمت بوگاتی شیرون در حدود ۴ میلیون دلار است.

بوگاتی چنتودیچی

۳) بوگاتی چنتودیچی قوی ترین بوگاتی ۲۰۲۰

با قیمت حدود ۱۰ میلیون دلار و قدرت ۱۶۰۰ اسب بخار، چنتودیچی قوی ترین بوگاتی ۲۰۲۰ است. این بوگاتی با ۱۶ سیلندر دارای حداکثر سرعت ۳۷۸ کیلومتر بر ساعت بوده و به مناسبت صد و دهمین سالگرد تاسیس شرکت بوگاتی، نام گذاری شده است. زیرا چنتودیچی به ایتالیایی، معنای ۱۱۰ دارد.

۴) بوگاتی شیرون نسخه ۵، سریع و زیبا

یکی دیگر از مدل های بوگاتی ۲۰۲۰ که پایه و اساس تولید بوگاتی دیوو نیز بوده است، بوگاتی شیرون است. بوگاتی شیرون به عنوان سریع ترین اتومبیل با ظاهری زیبا و ظریف در لیست برترین های صنعت اتومبیل ۲۰۲۰، قرار دارد. بوگاتی شیرون، اندکی از دیوو سنگین تر است اما حداکثر سرعت آن بیشتر است.

 

بوگاتی شیرون سوپر اسپرت۳۰۰ پلاس

۵) بوگاتی شیرون سوپر اسپرت ۳۰۰+ (۳۰۰ پلاس )

بوگاتی شیرون سوپر اسپرت ۳۰۰ پلاس، با قیمت حدود ۴ میلیون دلار، با قدرت ۱۵۷۸ اسب بخار، بوگاتی فوق سریع که فقط به تعداد ۳۰ عدد، تولید شده است.

لوگو بوگاتی

۶) بوگاتی EB110

بوگاتی EB110 یکی دیگر از مدل های مدرن و جدید بوگاتی در لیست برترین های بوگاتی ۲۰۲۰ است. این مدل با حداکثر سرعت ۳۵۱ کیلومتر بر ساعت قیمتی حدود ۳ میلیون دلار دارد.

جدید ترین بوگاتی ویرون 2020

۷) بوگاتی ویرون سوپر اسپرت

یکی دیگر از مدل های بوگاتی ۲۰۲۰، بوگاتی ویرون سوپر اسپرت است با سرعت حداکثر ۴۳۱ کیلومتر بر ساعت، از سریعترین مدل های بوگاتی مدرن که بر اساس بوگاتی ویرون معمولی، محصول ۲۰۰۵ بوگاتی، تولید شده است.

حجم موتور: ۸۰۰۰ سی سی
نوع گیربکس: دو کلاچه
شتاب صفر تا صد: ۲.۴ بر ثانیه
حجم باک: ۹۵ لیتر
قدرت موتور: ۱۲۰۰ اسب بخار

بوگاتی که در سال ۲۰۲۰ نامشخص است نامش

۸) مرموز ترین بوگاتی ۲۰۲۰ که حتی نامش هم مشخص نیست

بوگاتی، تیزر تبلیغاتی مرموزی از ابر ماشین جدیدش، منتشر کرده است که گویا قرار است خاص ترین و گران قیمت ترین اتومبیل ۲۰۲۰ باشد. بوگاتی ۲۰۲۰ مرموز، با عبور از تمام حصار ها و مرز های مربوط به صنعت خودرو سازی، در تعداد بسیار محدود، یعنی ۱۰ عدد در حال تولید است که اوایل ۲۰۲۱ به بازار عرضه می شود. در این بوگاتی، اثراتی از ویژگی های EB110 دیده می شود. به نظر می رسد برخی ویژگی های بوگاتی شیرون در این مدل وجود داشته باشد هرچند که ظاهر آن اندکی متفاوت است.

نمای داخلی خودرو

بحث و مشارکت شما
شایسته ترین بوگاتی ۲۰۲۰ از دید شما؟
بالاخره این مدل بوگاتی ها به ایران می آید؟
در قسمت دیدگاه ها به اشتراک بگذارید