انواع کفی های 3 بعدی

گروه تولیدی آذرفرش
کلام اول : گروه تولیدی آذرفرش با هدف ارائه محصولات با کیفیت فوق العاده بالا ، برند AF LUXURY  ( آذرفرش لوکس ) را بوجود آورده است لازم ذکر است این محصولات فقط در فروشگاه آن لاین آذرفرش ارائه میگردد . تمامی این محصولات با کیفیت و بسته بندی متفاوت به مشتری های گرامی ارائه میگردد .

در سال ۱۳۶۴ افضل مولائی بنیانگذار گروه تولیدی آذرفرش با ایده تولید تمام تزئینات داخلی خودرو اولین پشتی های کنفی خود را تولید نمود.
این گروه صنعتی با تولید انواع دور فرمان خودرو فعالیت خود را گسترش داده و به دنبال آن انواع کفپوش و نسل جدید پشتی های نانو را به بازار خودرو ایران عرضه کرد.
با گذشت ۳۱ سال از آغاز فعالیت آذرفرش در ایران، هم اکنون بیش از ۱۰۰ قلم محصولات این گروه در رنگ ها و طرح های متنوع تولید میگردد که ۲۶ نمایندگی برگزیده در سراسر کشور در حال ارائه این محصولات به مشتریان هستند.
سال شمار
– ۱۳۶۴ تاسیس گروه تولیدی آذرفرش توسط افضل مولائی و تولید پشتی کنفی
– ۱۳۷۰ تولید پشتی حصیری
– ۱۳۷۴ تولید انواع دورفرمان خودرو
– ۱۳۷۶ ثبت نام تجاری آذرفرش
– ۱۳۸۲ افتتاح دفتر مرکزی تهران
– ۱۳۹۰ تاسیس کارخانه در شهرک صنعتی عباس آباد
– ۱۳۹۵ تاسیس کارخانه فورمینگ، سه بعدی و ژله ای
– ۱۳۹۶ راه اندازی فروشگاه اینترنتی و فروشگاه تخصصی آذرفرش لوکس  (گروه تولیدی آذرفرش با هدف ارائه محصولات با کیفیت فوق العاده بالا ، برند AF LUXURY  ( آذرفرش لوکس ) را بوجود آورده است لازم به ذکر است این محصولات فقط در فروشگاه آن لاین آذرفرش ارائه میگردد . تمامی این محصولات با کیفیت و بسته بندی متفاوت به مشتری های گرامی ارائه میگردد .)

خرید از درب کارخانه