تویوتا سنچوری
تویوتا سنچورى

 

دانلود ویدئو تویوتا سنچورى

 

تویوتا سنچوری فقط در ژاپن فروخته می شود، و تویوتا پیش از فروش ماشین درباره ی خریداران تحقیق می کند تا از خوشنامی آنها مطمئن شود. تازه ترین مدل سنچوری دو سال پیش عرضه شد. این ماشین یک موتور هشت سیلندر بنزینی و دو موتور الکتریکی دارد که در مجموع ۴۲۵ اسب بخار نیرو تولید می کنند.

داخل سنچوری

سنچورى، خودروی رسمی امپراطور ژاپن

ناروهیتو، امپراطور جدید ژاپن که هفته گذشته پس از کناره گیری پدرش به سلطنت رسید، پاییز امسال در مراسم رسمی تاجگذاری خود، به جای رولز رویس از یک ماشین ویژه ی ساخت تویوتا استفاده خواهد کرد.

درخشندگی لاستیک، تمیزکنندگی، جلوگیری از ترک خوردن لاستیک

این موارد بخشی از نقاط مثبت اسپری لاستیک AF است. این محصول مطئن و امتحان پس داده می تواند به کلی لاستیک خودرو تان را نو کند. برای بررسی این اسپری الان این محصول را بررسی کنید.
کلیک کنید

امپراطور پیشین ژاپن در مراسم تاجگذاری خود در سال ۱۹۹۰ یک رولزرویس کُرنیش روباز سوار شد. اما رسانه های ژاپنی گزارش کرده اند این ماشین اکنون در وضعیتی نیست که بتوان از آن استفاده کرد. بر اساس گزارشی که ابتدا توسط روزنامه ی آمریکایی «وال استریت ژورنال» منتشر شد و بعد تویوتا و دولت ژاپن آن را تأیید کرد.

ماشین جدید امپراطور ژاپن یک لیموزین روباز است که بر اساس تویوتا سنچوری ساخته می شود. سنچوری لوکس ترین ماشین ژاپن و نمادی از قدرت و ثروت در این کشور است. در ۵۰ سالی که از ساخت این ماشین می گذرد تویوتا تنها دو بار آن را تغییر داده است.

قیمت تویوتا سنچوری:

قیمت پایه ی تویوتا سنچوری ۱۹ میلیون و ۶۰۰ هزار ین (حدود ۱۸۰ هزار دلار) است. تویوتا تولید این ماشین را به پنجاه دستگاه در ماه محدود کرده است و همه ی ماشین ها با دست ساخته می شود؛ و در خط تولید به کوچکترین جزئیات توجه می شود. هنوز از ماشین جدید امپراطور ژاپن عکسی منتشر نشده است. از این ماشین تنها یک دستگاه ساخته می شود و اولین مدل روباز سنچوری خواهد بود.