بی ام و سری 7
بی ام و سری ۷ مدل ۲۰۲۰

 

دانلود ویدئو معرفی بی ام و سری ۷

 

بی ام و سری ۷ مدل ۲۰۲۰ با طراحی جدید، امکانات رفاهی بیشتر و پیشرانه های وی۸، وی۱۲، و شش سیلندر خطی در تیپ های مختلف به بازار خواهد آمد. در واقع این بزرگترین سدان بی ام و است که رونمایی شده و به خانواده ی محصولات مدرن بی ام و می پیوندد. مسئولان کارخانه ی باواریا می گویند که سری ۷ جدید با جلو پنجره ی بزرگ در نظر بینندگان حضور پررنگ تری خواهد داشت.

وقتی جلو پنجره بی ام دبلیو سری ۷ به مسخره گرفته می شود:

خوب است بدانید که خیلی ها از این جلوپنجره خوششان نیامده است؛ آن را جوک کرده و این عکس ها را درست کرده اند.

طراحی جلوپنجره مسخره بی ام و

درخشندگی لاستیک، تمیزکنندگی، جلوگیری از ترک خوردن لاستیک

این موارد بخشی از نقاط مثبت اسپری لاستیک AF است. این محصول مطئن و امتحان پس داده می تواند به کلی لاستیک خودرو تان را نو کند. برای بررسی این اسپری الان این محصول را بررسی کنید.
کلیک کنید

رقیب تازه نفس بی ام و ۲۰۲۰:

در حقیقت این لاکچری که می خواهد با بنز اس کلاس رقابت کند باید بتواند توجه ها را به خودش جلب کند. جلوپنجره ی معروف و کروم بی ام و در سری ۷ مدل ۲۰۲۰، یا به قول آمریکائی ها «بیست بیست»، تا ۴۰% بزرگتر شده است.

استراتژی جدید بی ام و که از سال ۲۰۱۷ آغاز شده است با تمرکز بر فضای داخلی لوکس تر و زبان طراحی رسمی تر همراه شده است. سری ۷ فیس لیفت در کنار جلوپنجره ی بزرگ، از چراغ های جدید مجهز به فناوری ال ای دی هوشمند، کاپوت بازطراحی شده، و گلگیرهای برجسته و عضلانی تر برخوردار است.

عکس صندلی لاکچری بی ام و

بررسی تغییرات:

بزرگترین تغییر در طراحی نمای عقب چراغ نواری ال ای دی (LED) بالای محل نصب پلاک است، که دو چراغ اصلی اوال ای دی (OLED) عقب را به هم متصل می کند. کابین و فضای داخلی سری ۷ مدل ۲۰۲۰ میزبان آخرین نصل از پنل دیجیتال فرمان و سیستم اطلاعات سرگرمی بی ام و است، که پیش از این در مدلهای سری ۸ و ایکس۵ بوده است. استفاده از متریال با کیفیت تر در داخل سری ۷ جدید، وجود صفحه ی شارژ بی سیم و تجهیزات رفاهی هوشمند وعده داده شده است.

قیمت بی ام دبلیو سری ۷

قیمت پایه ی این خودرو از ۸۴ هزار دلار شروع می شود و تا ۱۵۷ هزار دلار بالا می رود که در واقع قیمت اِن۷۶۰ دوازده سیلندر با ۶۰۰ اسب بخار قدرت است. خوب است بدانید که اِن۷۶۰ در عرض ۴/۳ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر سرعت می رسد. به نظر من این از اس کلاس بهتر است؛ به نظر شما کدام بهتر است، این یا این؟