[bsf-info-box icon=”Defaults-map-marker” icon_size=”32″ icon_color=”#dd3333″ title=”آدرس:”]تهران، شهرک صنعتی عباس آباد، شریف آباد، بلوار ابن سینا، خیابان ۶۳، کوی مریم، پلاک ۱۳۷۶[/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”Defaults-envelope-o” icon_size=”32″ icon_color=”#dd3333″ title=”ایمیل:”]info@afluxury.com

azarfarsh.co@Gmail.com[/bsf-info-box]

[bsf-info-box icon=”Defaults-fax” icon_size=”32″ icon_color=”#dd3333″ title=”تلفن دفتر تهران “]33991009 (۰۲۱)[/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”Defaults-phone” icon_size=”32″ icon_color=”#dd3333″ title=”تلفن کارخانه”]۳۶۴۲۵۹۹۵ (۰۲۱)[/bsf-info-box]
گروه تولیدی آذرفرش
آذرفرش با هدف ارائه محصولات با کیفیت فوق العاده بالا ، برند AF LUXURY  ( آذرفرش لوکس ) را بوجود آورده است لازم به ذکر است این محصولات فقط در فروشگاه آن لاین آذرفرش ارائه میگردد . تمامی این محصولات با کیفیت و بسته بندی متفاوت به مشتری های گرامی ارائه میگردد .
در سال 1364 افضل مولائی بنیانگذار گروه تولیدی آذرفرش با ایده تولید تمام تزئینات داخلی خودرو اولین پشتی های کنفی خود را تولید نمود.
این گروه صنعتی با تولید انواع دور فرمان خودرو فعالیت خود را گسترش داده و به دنبال آن انواع کفپوش و نسل جدید پشتی های نانو را به بازار خودرو ایران عرضه کرد.
با گذشت 31 سال از آغاز فعالیت آذرفرش در ایران، هم اکنون بیش از 100 قلم محصولات این گروه در رنگ ها و طرح های متنوع تولید میگردد که 26 نمایندگی برگزیده در سراسر کشور در حال ارائه این محصولات به مشتریان هستند.
سال شمار
– 1364 تاسیس گروه تولیدی آذرفرش توسط افضل مولائی و تولید پشتی کنفی
– 1370 تولید پشتی حصیری
– 1374 تولید انواع دورفرمان خودرو
– 1376 ثبت نام تجاری آذرفرش
– 1382 افتتاح دفتر مرکزی تهران
– 1390 تاسیس کارخانه در شهرک صنعتی عباس آباد
– 1395 تاسیس کارخانه فورمینگ، سه بعدی و ژله ای
– 1396 راه اندازی فروشگاه اینترنتی و فروشگاه تخصصی

 

مشتری گرامی برای پیگیری یا سوال درباره سفارش بهتر است از فرم زیر استفاده کنید. اما اگر تمایل به ارسال مستقیم ایمیل دارید، جهت تسریع در پاسخ‌گویی لطفاً شماره سفارش (پیگیری) را در ایمیل خود ذکر کنید.

لطفاً در صورت امکان اطلاعات را به فارسی وارد نمایید.